Ülser Endeksi Eğitimi (Ücretsiz)

11 Şubat 2014 19:08 tarihinde admin tarafından
Eğitimlerim

Ülser endeksi Peter Martin ve Byron McCann tarafından geliştirilmiş olan bir risk ölçümü göstergesidir.

1989 senesinde “ The Investors Guide to Fidelity Funds “ adlı kitapta yayınlanmıştır. Fiyatlardaki oynaklığı veya hareketliliği ölçmek amacıyla dizayn edilmiş olup herhangi bir zaman dilimi içinde sadece aşağı yönde gelişen oynamayı veya geri çekilmeleri hesaplamakta kullanılmaktadır.

Eğitimin Amacı

Yatırımcılara içinde bulundukları piyasalarda alım-satım kararı vermeleri konusunda yardımcı olabilecek ve belki de işlerini biraz olsun kolaylaştırabilecek bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak?

Ülser Ekdeksi ile, piyasada alım satım işlemlerinde bulunan bazı kişilerin fiyatların aşağıya veya yukarıya gidişi sırasında yaşadıkları stres’i ölçer olarak adlandırılan bu ekdeks hakkında bilgi edinecekler.

Kimler Katılmalı

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve piyasalarda alım-satım sistemi kullanımına ait geliştirilmiş bir akım takip sistemini anlatan bir bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda bazı orta vadeli akımları saptama peşinde olan alım-satımcılar tarafından kullanılan bir göstergeyi sunarken , kullanımı hakkında genel bir bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Ülser Endeksinin tanımı
Ülser Endeksinin geri alma seviyelerinin bulunması
Ülser Endeksinin hesaplanması

Eğitimi ücretsiz izlemek için aşağıdaki linkten borfin.com.tr’ye üye olmanız yeterlidir.

Ücretsiz olan bu eğitim videosunu izlemek için tıklayın.

Tüm Eğitimlerim İçin TIKLAYIN!…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

“Ülser Endeksi Eğitimi (Ücretsiz)” için 2 cevap

  1. ibrahim dedi ki:

    ahmet bey borfine üye oldum ücretsiz egitimlerinizi izleyebilmek için ama kaldırılmış sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YASAL UYARI
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.