Twiggs Momentum Göstergesi Eğitimi – (Ücretsiz)

16 Ocak 2014 13:05 tarihinde Ahmet Mergen tarafından
Eğitimlerim

Colin Twiggs tarafından ortaya çıkarılan yeni bir momentum göstergesidir. “ Rate of change-değişim hızı “ göstergesinin daha yumuşatılmış halidir.

Burada amaç senetleri tarayarak hızlı akım içine giren senetleri saptamaktır. Diğer momentum göstergelerine benzercesine çoğu zaman başarılı şekilde al ve sat sinyalleri üretebilmektedir.

Eğitimin Amacı

Yatırımcılara içinde bulundukları piyasalarda alım-satım kararı vermeleri konusunda yardımcı olabilecek ve belki de işlerini biraz olsun kolaylaştırabilecek bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak?

Bu eğitim sonrasında piyasada alım-satım yapmak isteyen kişilerin fiyatların yukarıya veya aşağıya gidişi öncesinde nelere bakarak karar verdiklerini ve bu sistem içinde, kendilerine nasıl kar sağlayacak kararları aldıklarını veya kendilerini zarardan nasıl koruduklarına dair bilgiler elde edineceksiniz ve belki de bundan esinlenerek kendi sisteminizin parametrelerini geliştireceksiniz.

Kimler Katılmalı?

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve piyasalarda alım-satım kararlarını vermekte değişik bir metot kullanmak veya kendi sistemini kurmak yolunda esinlenebileceği bir alım-satım sistemini anlatan bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim yatırımcılara piyasalarda alım satım noktalarını saptama peşinde olan yatırımcılar tarafından kullanılan bir göstergeyi sunarken, kullanımı hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Twiggs Momentum göstergesi’nin tanımı
Twiggs Momentum göstergesi hızlı akımların saptanması
Twiggs Momentum göstergesi alım-satım sinyalleri
Beş günlük Twiggs Momentum göstergesi

Eğitimi ücretsiz izlemek için aşağıdaki linkten borfin.com.tr’ye üye olmanız yeterlidir.

Ücretsiz olan bu eğitim videosunu izlemek için tıklayın.

Tüm Eğitimlerim İçin TIKLAYIN!donchian kanalları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

“Twiggs Momentum Göstergesi Eğitimi – (Ücretsiz)” için 2 cevap

 1. Süleyman dedi ki:

  eğitim istiyoruz

 2. harun dedi ki:

  Ahmet bey selam ve saygi bizden ustad

  Twiggs Momentum Gostergesi(indicator u)nu n
  meta stock a uyarlanmis ,formulasyonu hakkinda
  bilginiz varmi
  veya bulup uygulayabilecegim bir kaynak onerirmisiniz
  tesekkur ederim

  Harun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YASAL UYARI
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.