Darvas Kutusu Tekniği Eğitimi – (Ücretsiz)

15 Ocak 2014 21:47 tarihinde Ahmet Mergen tarafından
Eğitimlerim

Darvas Kutusu, belirli bir alan içine sıkışan fiyatların ne tarafa kopacağını inceleyen ve kopma yönünde pozisyon almayı öneren bir alışveriş sistemi olarak algılanmaktadır. Bu gösterge en yüksek ve en düşük değerleri bularak bir kutunun üst ve alt çizgilerinin saptanmasına yönelik bir sürü birbirini takip eden şartları kullanmaktadır.

Eğitimin Amacı

Teknik Analiz konusunda biraz bilgi sahibi olup piyasalarla ilgili değişik analiz metotlarına ilgi duyan yatırımcılara ek olarak Teknik Analiz konusunda fazla bilgiye sahip olmayan ama bu bilim dalına ilgi duyan yatırımcılara basit ve anlaması kolay şekilde “ al – sat “ sinyallerinin üretildiği yeni bir analiz metodu sunulmaktadır.

Ne Kazandıracak?

Kimseye sormadan “ portföyünüzdeki senetleriniz veya takip ettiğiniz endeksler,pariteler hakkında “ almak mı yoksa satmak mı lazım sorusuna biraz olsun açıklık getirebilecek bu basit metotla vereceğiniz kararda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kimler Katılmalı?

Eğitime Teknik Analize ilgi duyan ve “ alım veya satım kararları verilmesi konusunda yatırımcılara yardımcı olabilecek bir bilimsel çalışmayı dağarcığına eklemek isteyen herkes katılabilir. Eğitim Teknik Analizle ilgisi olmayandan tutun da Teknik Analiz konusunda ileri düzeyde bilgi sahibi olan yatırımcılara “ alım –satım kararları “ nın nasıl verilebileceğine ait bazı yatırımcılarca kullanılan bir metodu sunmayı ve kullanımı hakkında genel bir bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Eğitim Programı

Darvas Kutusu nedir?
Darvas Kutusu tekniği ile alım – satım sinyalleri nasıl üretilir?

Eğitimi ücretsiz izlemek için aşağıdaki linkten borfin.com.tr’ye üye olmanız yeterlidir.

Ücretsiz olan bu eğitim videosunu izlemek için tıklayın.

Tüm Eğitimlerim İçin TIKLAYIN!…

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

“Darvas Kutusu Tekniği Eğitimi – (Ücretsiz)” için 3 cevap

  1. Hamdi uçan dedi ki:

    Ayakkabı kutusu değil darvas kutusu eğitimini izlemek isterim saygılar hamdi uçan

  2. Necdet dedi ki:

    nedense ücretsiz olan eğitimleri izleyemiyorum üyeyim fakat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YASAL UYARI
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.