Mipaz Teknik Analizi – (04.03.2014)

04 Mart 2014 23:55 tarihinde Ahmet Mergen tarafından
Hisse Analizlerim

Destek çok kısa vadede “ 1.47 ” de.

Daha önceki çıkışta da olduğu gibi bu sefer de “ 1.82 “ deki dirence kadar gitmiş ve şimdi de tersyüz olarak aşağıya dönmüş. Kısa vadede çanak tamamlanmasından da kaynaklanabilecek teknik satışlar olabilir. “ 1.82 “ direncinin üstünde 1.92 direnci bulunmakta idi. Destekler “ 1.47, 1.37 ve 1.30 “ da. Bugün de “ 1.51 “ ile taban oldu. Bu durumda “ 1.47 “ desteği taban fiyata çok yakında olduğundan düşüş durduramayabilir.

0403mipaz

Yukarı taraftaki fiyatlarda oluşan satışlarla senetler güçsüz ellere geçmiş herhalde ki düşüş sert oldu. Zaman zaman bu tür hareketlere sahne olmakta ve anlaşılan o ki senette erenlerin hareketleri de takip edilmeli.

Tüm Hisse Analizlerim İçin TIKLAYIN!

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

YASAL UYARI
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.